Epaflex Polyurethanes S.R.L.

Włoski producent systemów poliuretanowych, termoplastycznych poliuretanów oraz szerokiej gamy polimoczników nakładanych ręcznie oraz natryskowo.

Synthesia Internacional S.L.U.

Hiszpański potentat poliuretanowy. Flagowy produkt dostępny na rynku polskim to pianka otwartokomórkowa Poliuretan Spray S-OC-008E oraz cała rodzina pianek zamkniętokomórkowych Poliuretan Spray S-303E-W, S-353E-W, S-403E-W, S-503E-W.

Tecnopol Sistemas S.L.

Producent wysokojakościowego czystego polimocznika Tecnocoat P-2049 wytwarzający poliuretany na terenie Hiszpanii. W swojej ofercie przedstawia również piany poliuretanowe Tecnofoam, posadzki żywicze Tecnofloor oraz membrany ciekłe Desmopol.

Quadrant Urethane Technologies

Szandarowy produkt to pianka poliuretanowa otwartokomórkowa Quadfoam 500. Oferta składa się także z pianek zamkniętokomórkowych.

Icyenne Inc.

Dobrej jakości, o sprawdzonych parametrach pianki poliuretanowe H2Foam kandadyjskiego producenta Icynene.

Purinova Sp. z o.o.

Polski producent z siedzibą w Bydgoszczy, posiadający jedną z najbogatszych ofert systemów poliuretanowych otwartokomórkowych i zamkniętokomórkowych, dostosowanych do typu realizacji i budżetu Inwestora.

Demilec Inc.

Czołowy amerykański producent renomowanej pianki otwartokomórkowej Sealection 500 oraz pianki zamkniętokomórkowej Heatlok Soy.

Polychem Systems Sp. z o.o.

Polski producent cieszących się wzrastajacą popularnością systemów natryskowych Purex NG.

Krypton Chemicals S.L.

Producent wodoodpornych systemów hydorizolacyjnych na bazie czystego polimocznika oraz pozostałych materiałów używanych w zabezpieczaniu dachów i posadzek przemysłowych.

Lallafom USA

Szeroki wybór systemów natryskowych otwarto- i zamkniętokomorkowych wytwarzanych w USA.

Huntsman Internacional LLC

Kompania chemiczna od ponad 20 lat doskonaląca produkcję polimoczników.

PCC Prodex Sp. z o.o.

PCC Prodex z siedzibą w Warszawie, od ponad 30 lat zajmuje się produkcją jedno- i dwukomponentowych systemów poliuretanowych o różnorodnym zakresie zastosowań w budownictwie i przemyśle.

BASF SE

Największe na świecie przedsiębiorstwo chemiczne z siedzibą w Niemczech, od kilkunastu lat z sekcją BASF Polyurethanes. Producent szerokiej gamy produktów PU.

Alma Color Sp. z o.o.

Producent wysokiej jakości farb, lakierów i podkładów. W ofercie produkty do tworzyw, drewna i wielu zastosowań specjalnych. Lider w środkach antykorozyjnych.

Honter Inc.

Honter Company to dystrybutor renomowanych amerykańskich producentów systemów poliuretanowych przeznaczonych do izolacji natryskowych – Lapolla oraz Dow Chemical.

Alchimica S.A.

Pochodządy z Grecji producent żywic poliuretanowych i epoksydowych dla budownictwa.  SYSTEM HYPERDESMO® – rodzina płynnych membran odpornych na UV, o wydłużonym czasie eksploatacji (klasa W3 EOTA) stosowanych do hydroizolacji dachów, tarasów, zbiorników wodnych, fundamentów i wszelkich innych konstrukcji wymagających trwałej i skutecznej ochrony przed niszczącymi warunkami środowiskowymi.